Tomáš Hlavinka

Tohle neni obrázek z mého denního života, roli společensky unaveného spoluobčana bez domova jsem hrál v rámci výletu Silvestr 2007...

Narodil jsem se v roce 1985 v Prostějově. V součastnosti bydlím v Litovli a pracuji v Hranicích. Členem Fotoklubu Litovel jsem od roku 2005. Během krátké doby jsem vytvořil několik fotografických souborů, které jsem s úspěchem prezentoval na různých výstavách a soutěžích.

První fotografický úspěch jsem měl ještě v roce 2003, kdy jsem získal 3. místo na Mezinárodním festivalu Jeden svět v Praze. Soubor fotografií "Dívka od vedle" je mým nejrozsáhlejším dílem, které jsem vystavoval na mnohých místech naší vlasti.

Ve fotografii se věnuji dokumentu. reportážní a ateliérové fotografii.

Výběr z moji tvorby

Napsat autorovi: Tomáš Hlavinka | 07. 01. 2008 | 2562 přečtení | Komentářů: 54 | Přidat komentář | Vytisknout článek

TOP GALERIE
Čunderle Pavel ml.