Činnost fotoklubu

Srdeční záležitost - autorská výstava Petra Dolinského... název Vaší výstavy fotografií je dost výmluvný - Krajiny mého života. Přesto, můžete nám ji více přiblížit?


Název výstavy napovídá správně. Nejedná se však jen o snímky přírodní a obrázky z cest, tedy krajiny skutečné, nebo stručně řečeno krajiny vnější. Do mého pohledu na svět patří i obrazy takových „krajin“, které utváří můj celkový život, jako je tomu u každého z nás. Jsou to především rodina, přátelé i zajímaví lidé, se kterými jsme se setkal - obrazy se skrytými vztahy a emocemi.

V neposlední řadě to jsou snímky, v nichž se snažím o jakýsi skrytý vnitřní obsah i odkaz, záběry něčeho mezi nebem a zemí, s náznakem duchovna a špetkou mystiky, s posláním větší pokory tohoto světa a zachování úcty k životu jako takovému.

© Petr Dolinský a Stanislav Černý, 2009

celý rozhovor je k přečtení na adrese: http://www.sternberk.org/view.php?cisloclanku=2009032403.


Rodné ZáhoroviceZimní impresePorozumnění
Napsat autorovi: Petr Dolinský | 25. 05. 2009 | 1751 přečtení | Komentářů: 24 | Přidat komentář | Vytisknout článek
Společná galerie
Výběr fotoklubu

zobrazení: 22158
Náhodné galerie
Miroslav Pinkava
Jaro na zahrádce - Morava
zobrazení: 4066
ETIOPIE
z trhu v Key Afar 1
zobrazení: 2377
Změněné galerie
Litovel v zimě
Morový sloup s radnicí
zobrazení: 18006
Pavel Dačický
České Švýcarsko
zobrazení: 22385
Výběr fotoklubu

zobrazení: 22158

Verze webu 1.1 těchto stránek vytvořená prostřednictvím phpRS. Stránky jsou neustále vy vývoji a budou se nejen vizuálně měnit. Omluvte případné chyby v načítání. Za fotoklub přeji dobré světlo ... admin krivi :-)