Roman Sobkuliak

Zaměření: portrét, zvířata, sport, architektura

V České republice žiju od roku 1978. V zaćátcích jsem se vėnoval klasické fotografii s fotoaparátem SMENA a PRAKTICA. Tohoto koníćka jsem na nějakou dobu opustil, abych po čase zjistil, že mi chybí. To se ale už psala éra digitálních fotoaparátů. Nejprve jsem si hrál s ultrazoomy od Olympusu, ale tato cesta mi nevyhovovala, a proto jsem začal pracovat se zrcadlovkami NIKON. K tomu se postupně přidala ateliérová technika Quantuum.

Tématem je pro mě skroro vše co vidím, ale nejvíce mě oslovuje portrét, architektura, zvířata.

Napsat autorovi: Roman Sobkuliak | 08. 01. 2008 | 4056 přečtení | Komentářů: 142 | Přidat komentář | Vytisknout článek

Experiment
Sovinec 2006