Martina Dostálová

Pocházím z malé vesničky Tři Dvory ležící nedaleko města Litovel. V okolí mého bydliště je krásná příroda a právě ta mě inspirovala k fotografování. Mé snímky totiž často zachycují jedinečné scenerie, které v přírodě objevím.

S fotografováním jsem začala v roce 2003, kdy jsem se stala členkou Fotoklubu Litovel. Mým prvním fotoaparátem byla Praktica se základním objektivem. V roce 2006 jsem si pořídila NIKON F75, který používám dodnes. V letech 2005 a 2006 jsem v Olomouci absolvovala pod záštitou Moravské vysoké školy Kurz tvůrčí fotografie.

Napsat autorovi: Martina Dostálová | 05. 01. 2008 | 3955 přečtení | Komentářů: 88 | Přidat komentář | Vytisknout článek

Pavel Čunderle ml.
DINO PARK VYŠKOV