Lenka Zapletalová

Členkou Fotoklubu Litovel jsem od roku 2003. O fotografování jsem se však zajímala už mnohem dříve. Začínala jsem s dvouokou zrcadlovkou Ljubiteľ 2. Od té doby jsem vyzkoušela několik fotoaparátů různých značek a v současné době používám digitální zrcadlovku Pentax K100 D Super.

Mezi mé oblíbené a často zachycované motivy patří krajina, detail v přírodě a lidé. V letech 2005 a 2006 jsem v Olomouci absolvovala pod záštitou Moravské vysoké školy Kurz tvůrčí fotografie.

Napsat autorovi: Lenka Zapletalová | 16. 02. 2008 | 2806 přečtení | Komentářů: 66 | Přidat komentář | Vytisknout článek

Večery u moře
... snad zaberou